Dış Çekim Hikayesi
Simge & Eser

Video çekimlerinde duyguyu en iyi şekilde kaydetmek çok önemlidir. Yaptığımız çekimlerde yaratıcı video teknikleri kullanmamıza olanak tanıyan yüksek çözünürlüklü 4K Ultra HD video kaydetme imkanı sunan üst düzey dijital cihazlar kullanmaktayız.

Çekimler sırasında sadece sizin görüntülerinizi kaydetmiyoruz. Aynı zamanda klip kurgusunun daha detaylı olmasını sağlayan farklı plan kayıtlarını da kayıt altına alıyoruz.

Son olarak tüm görüntüleri özel yazılımlar ve modern teknikler kullanarak birleştiriyor ve 3 boyutlu destekleyici animasyonlar ile zenginleştirerek kurguluyoruz. Hikayeleştirme aşamasının da tamamlanması ile birlikte düğün klibinizini 4K Ultra HD kalitesinde sizlere teslim ediyoruz.

Best Prodüksiyon olarak  dış çekim, düğün fotoğrafçılığı ve düğün hikayesi projelerimizle çok özel günlerinize tanıklık ediyoruz.

Mesleki tecrübeyi, teknik ve teknoloji ile birleştirerek hayallerin ötesinde taşıyoruz.

Kuaför Video Clip

Düğün günü sabahın ilk ışıkları ile başladığımız projemizde gelin ve damat evinden alınan kayıtlar, yolculuk ve kuaför bölümleri de dahil tüm serüvenin unutulmaz anları, kurgu ve senaryo ile sizlere eşsiz kalitede film tadında sunuyoruz.

Dış Çekim Video Clip

Dış çekim günü fotoğraf çekimleri boyunca ikinci yada üçüncü kameralar ile kaydedilen videoların müzik eşliğinde kurgulanması ile oluşturulan düğün klipleri, bu önemli gününüzü yıllar boyu tüm doğallığı ile hatırlamanızı sağlıyor.

Dış Çekim Hikayesi
Merve & Burak